اولین کنگره سبک زندگی سالم

اولین کنگره سبک زندگی سالم

گروه پژوهشی پزشکی مبتنی بر سبک زندگی سالم سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از همکاری در برگزاری اولین کنگره سبک زندگی سالم خبر داد. بهره مندی از تجربه موفق این گروه پژوهشی در برگزاری سمپوزیوم سبک زندگی سالم در سال 1399 و نیز بهره مندی از دانش و توانمندی اعضای هیئت علمی و کارشناسان آن تأثیر به سزایی در برگزاری هرچه بهتر این کنگره خواهد داشت. دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ریاست این کنگره را برعهده داشته و دکتر شاهین آخوندزاده از اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی تهران دبیر علمی و دکتر سینا قاسمی عضو هیئت علمی گروه پژوهشی پزشکی مبتنی بر سبک زندگی، دبیر اجرایی این رویداد می باشند.

هدف از برگزاری این کنگره ارائه و بررسی جدیدترین یافته های علمی در زمینه سبک زندگی سلامت محور با رویکرد به شش شاخصه تغذیه سالم، افزایش فعالیت بدنی، دوری از دخانیات و الکل، بهبود خواب، مدیریت استرس و برقراری و تداوم روابط اجتماعی است.

ارسال مقاله و حضور در این کنگره برای عموم علاقه مندان، آزاد و رایگان است؛ با اینحال بهره مندی از گواهی مربوط به شرکت و یا امتیازهای بازآموزی (ویژه اعضای سامانه آموزش مداوم کشور) مستلزم ثبت نام در کنگره می باشد. ارسال مقاله و ثبت نام در کنگره از طریق سایت کنگره سبک زندگی سالم به نشانی www.hlsc.ir امکانپذیر می باشد.

اولین کنگره سبک زندگی سالم در تاریخ 27 مهرماه سال 1401 افتتاح می شود و به مدت سه روز به صورت حضوری در تالار اجتماعات ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.